• -zł10.00

UNIVERSAL BCAA 2000 120 kap.

0 Review(s) 
zł69.00
zł59.00 Save zł10.00

Oprócz protein dodatki aminokwasów mogą być najważniejszymi odżywkami dla wszystkich kulturystów. A gdy chodzi o różne aminy, niewiele z nich jest tak ważne jak aminokwasy rozgałęzione (BCAA) i BCAA 2000. Faktycznie dla kulturystów BCAA 2000 może być najważniejszym produktem aminokwasowym, jaki kiedykolwiek kupili.

W BCAA nie ma niczego wymyślonego lub modnego. W ciągu wielu lat BCAA znajdujące się w BCAA 2000 były badane intensywnie pod względem ich działania anabolicznego i antykatabolicznego. Nie pomyliliśmy się, BCAA 2000 jest zarówno anabolikiem jak i antykatabolikiem. BCAA ma działanie anaboliczne, ponieważ ma zdolność do znaczącego zwiększenia syntezy protein; wspomaga uwalnianie hormonów takich jak hormon wzrostu (GH), IGF-1 i insulina; i pomaga utrzymać korzystną proporcję testosteronu i coristolu.

BCAA są także silnie antykataboliczne – BCAA mogą zapobiegać rozpadowi białek i utracie mięśni. W trakcie intensywnego treningu lub ścisłej diety utrata mięśni staje się prawdziwym zagrożeniem. Dlatego właśnie musisz uzupełniać braki aminokwasów przy pomocy BCAA 2000. BCAA 2000 jest czołową odżywką rozgałęzionych aminokwasów od prawie dekady. Jest to sprawdzony dodatek aminokwasowy, który faktycznie działa. Każda porcja zapewnia prawie gram leucyny i waliny oraz izoleucyny. To nie wszystko – BCAA 2000 zawiera współczynniki odżywcze, których zadaniem jest poprawienie ogólnej wydajności tego produktu.

Żaden inny produkt nie może równać się czystości i skuteczności tego środka. Podczas gdy profesjonalni kulturyści powinni stosować BCAA przez cały rok, są takie momenty, gdy stosowanie BCAA jest absolutnie niezbędne. W okresach intensywnych treningów lub diety (np. gdy zredukowane jest spożywanie kalorii lub gdy zwiększa się zużycie energii), BCAA może być jeszcze bardziej istotne. W takich okresach nie występuje ryzyko utraty mięśni z powodu  zmniejszenia wielkości syntezy protein i zwiększenia się rozkładu białka. BCAA 2000 może dać Ci pewność, że nic takiego się nie stanie. W istocie BCAA może być utleniane w celu otrzymania energii w okresach stosowania diety ubogiej w kalorie. Prowadzono szereg badań nad rolą BCAA w zrzucaniu wagi. W jednym z takich badań grupa czołowych sportowców przyjmowała BCAA i grupa ta wykazała większą utratę wagi i zmniejszenie ilości tłuszczu. Zatem jeśli jesteś kulturystą i Twoim celem jest zredukowanie ilości tłuszczu przy jednoczesnym utrzymaniu masy beztłuszczowej, nie możesz sobie pozwolić, aby ćwiczyć bez BCAA 2000.

Zawartość w porcji (4 kaps):

  • Witamina C 10 mg
  • Ryboflawina 1,7 mg
  • witamina B6 26 mg
  • l-waline 934 mg
  • l-Leucine 934 mg
  • l-Isoleucine 135 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki na 1 godzinę przed treningiem, w dni beztreningowe 1-2 tabletki w ciągu dnia. Nie przekraczać 3 tabletek dziennie. Połączyć z dietą niskotłuszczową.

Reviews

Write your review

UNIVERSAL BCAA 2000 120 kap.

Write your review