• -zł26.00

OLIMP Whey Protein Complex 100 % Double Chocolate 1800g

0 Review(s) 
Smak
zł205.00
zł179.00 Save zł26.00

Olimp Whey Protein Complex - Nowość w smaku Double Chocolate!

Białko, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu pełni ważne funkcje w organiźmie człowieka. Do najważniejszych należą funkcje transportowe, metaboliczne, ale przede wszystkim białko stanowi budulec dla naszych mięśni. Badania pokazują, że sportowcy którzy intensywnie trenują potrzebują codziennie około 50 g białka. Dzięki takiej ilości sportowiec może mieć pewność, że jego mięśnie będą w dobrym stanie, a ich przyrost nie będzie ograniczony. Białko może być spożywane w różnych postaciach. Zarówno produkty naturalne (mięso, jaja, soja) jak i odżywki białkowe są znakomitym źródłem protein. Odżywki białkowe są bardzo łatwe w przygotowaniu, a także bardzo szybko można określić ilość spożywanego w takim produkcie białka, dzięki czemu stanowią atrakcyjną konkurencję dla tradycyjnych posiłków lub stanowią ich doskonałe uzupełnienie.

Jak działa białko Olimp Whey Protein Complex?

 • dostarcza protein niezbędnych do budowy masy mięśniowej
 • podkręca tempo metabolizmu (odchudzanie) oraz nasila procesy budujące mięśnie
 • zapobiega katabolizmowi i przyspiesza regenerację potreningową
 • stanowi doskonałe źródło najlepszych białek o różnym czasie wchłaniania (WPC i WPI)

Olimp Whey Protein Complex to odżywka, która powstała z myślą o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko. Szybko uzupełnia jego niedobory, dlatego jest chętnie wybierana przez sportowców wszelkich dyscyplin sportowych. Odżywka bazuje na połączeniu dwóch najbardziej efektywnych form białka: izolatu białka serwatkowego (WPI) oraz koncentratu białka serwatkowego WPC. Pozyskiwane podczas zaawansowanych procesów technologicznych, w pełni zachowują swoje właściwości – strukturę oraz aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych i czynników wzrostowych. Połączenie dwóch białek WPC + WPI zapewnia wszechstronne działanie. Izolat białka serwatokowego wchłania się szybko, natomiast koncentrat białkowy dłużej. Pozwala to na optymalne dostarczanie białka w czasie kiedy organizm tego najbardziej potrzebuje.

Komu polecane jast białko Olimp?

Odżywka białkowa Olimp Whey Protein Complex jest idealną propozycją dla osób aktywnych, jako uzupełnienie diety w wartościowy budulec tkanki mięsniowej. Dzięki zróżnicowanemu składowi (dwa rodzaje białka) odżywka jest uniwersalna i może być stosowana o każdej porze dnia. Doskonale nadaje się także jako wsparcie dla osób na dietach redukcyjnych.

Co wchodzi w skład Whey Protein Complex?

Skład (1 porcja – 37 g)

 • Wartość energetyczna - 612 kJ / 164 kcal
 • Białko - 26 g
 • Węglowodany - 4,4 g
     - w tym cukry - 1,9 g
 • Tłuszcz - 2,3 g
     - w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0,3 g

Jak stosować Whey Protein Complex?

Przeciętnie stosuje się 1-3 porcji dziennie - po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu i przed snem.  1 porcję preparatu (37g rozpuścić w 150 ml wody.

Reviews

Write your review

OLIMP Whey Protein Complex 100 % Double Chocolate 1800g

Write your review