• -zł18.00

TREC Zestaw na masę XL

0 Review(s) 
Smak
zł303.00
zł285.00 Save zł18.00

Znakomity zestaw na masę skomponowany z najbardziej popularnych odżywek renomowanej firmy Trec Nutrition. W skład zestawu wchodzą:

  • Trec Mass XXL 4,8kg
  • Trec Creatine 400 kapsułek
  • Trec Super BCAA System 300 kapsułek

Trec Mass XXL

Gainer Mass XXL to kompleks długołańcuchowych węglowodanów oraz najwyższej jakości białek serwatki. Jest produktem przeznaczonym do wspomagania organizmu we wszystkich dyscyplinach sportu, a w szczególności dla sportowców, którym zależy na uzyskaniu szybkiego przyrostu masy ciała oraz zwiększeniu rezerw energetycznych podczas intensywnych treningów.

Trec Creatine

Kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Jest substancją podobną do białek, zbudowaną z trzech aminokwasów: metioniny, argininy oraz glicyny. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP), tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii.

Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej "napompowane" - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły.

Trec Super BCAA System


Super BCAA System jest suplementem zawierającym optymalnie dobrane proporcje aminokwasów rozgałęzionych: izoleucyny , leucyny i waliny. Aminokwasy te należą do grupy substancji egzogennych czyli takich, których organizm nie potrafi sam syntetyzować. Branched Chain Amino Acids (BCAA) stanowią ok.40% suchej tkanki mięśniowej organizmu, dlatego też obniżenie ich stężenia w organizmie doprowadza do redukcji tkanki mięśniowej. Super BCAA System został dodatkowo wzbogacony o wit.B6, zwiększającą przyswajanie aminokwasów oraz taurynę, która blokuje wytwarzanie serotoniny dzięki czemu wzrasta znacznie wytrzymałość wysiłkowa.

Poniżej linki do szczegółowych opisów produktów

http://www.megapower.pl/trec-mass-xxl-p-2968.html

http://www.megapower.pl/trec-creatine-fc-micro-250-kap-150-kap-gratis-vip-p-254.html

http://www.megapower.pl/trec-super-bcaa-system-p-5753.html

Reviews

Write your review

TREC Zestaw na masę XL

Write your review